PRACA PRODUKCJA CZECHY, Liberec

Dodane przez Żaneta (Firma), Środa, 10 Styczeń, 2018  15:22

Grupa Work Service świadczy kompleksowe usługi zarządzania personelem oraz doboru i rekrutacji pracowników od ponad 10 lat. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w branży Human Resources w Polsce. Opieramy swoje działania na wieloletnim doświadczeniu i wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi pracy. Działamy na terenie całej Polski poprzez sieć 25 biur i 150 mobilnych doradców personalnych. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010
Dla naszego klienta międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej w chwili obecnej poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Operator/ka produkcji

Miejsce pracy: Liberec, CZECHY

Opis stanowiska:
- montaż plastikowych elementów
- montaż silników do klimatyzacji
- pakowanie elementów
- obsługa prostych tokarek, pras krawędziowych
- składanie aluminiowych części klimatyzacji

Wymagania:
- mile widziane doświadczenie w pracy na stanowiskach produkcyjnych w sektorze motoryzacyjnym
- motywacja do pracy na dłuższy okres czasu
- dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
- zręczność manualna

Oferujemy:
- czeską umowę o pracę na 1 rok
- wynagrodzenie od 3 000 netto/ miesiac
- zakwaterowanie za symboliczną dopłatę (50 - 300 zł/miesiąc)
dla par pokoje dwuosobowe !
- możliwość zaliczki po pierwszym tygodniu pracy 1000 CZK
- 20 dni urlopu płatnego
- 55% zniżki posiłek w stołówce pracowniczej
- dodatkowe benefity dla zdrowia ,kultury, edukacji, sportu, rekreacji
- pomoc w załatwieniu wszystkich formalności ( badania lekarskie,
założenie konta bankowego etc.)
- opiekę koordynatora

Rozpoczęcie pracy przewidziane od 01.2018!

Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 234

Sprawdź nowe oferty pracy:

  • Praca Bogatynia
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń